Vrijdagavond oud papier

Vrijdagavond oud papier

Vrijdag 6 september wordt de gebruikelijke huis-aan-huis oud papier actie van SV Bedum in samenwerking met de St. Walfridusschool gehouden. Het verzoek is om het oud papier voor 18.00 uur goed zichtbaar, bij voorkeur in groepjes, (gebundeld of in dozen) bij de weg te plaatsen. Maximaal 15 kilogram in een doos. Geen gebruik maken van afvalcontainers a.u.b. !!  Het papier kan ook op maandag t/m zaterdag in of bij de container op het sportpark worden afgeleverd. Op donderdag 5 en vrijdag 6 september staat er ook een container aan de Industrieweg nabij de ingang van Gemeentewerken. Het papier graag zo ver mogelijk de container inbrengen. Verzoeke geen afval mee aan te bieden of af te leveren. Afval hoort in de grijze container. Een ieder alvast bedankt voor de medewerking. 

DE VOLGENDE LEDEN WORDEN VERZOCHT OM 18.00 UUR AAN DE INDUSTRIEWEG AANWEZIG TE ZIJN:

ZA 1:             Binnen team bekend

ZA 2+3:         Rick Smit, Robin ten Kate, Marties Boelens, Kevin van de Vuurst                                               

ZA 4:             Ruben Groefsema, Jesse Medema                 
ZA 5:             Koos Rutgers, Jan Venhuizen
ZA 6:             Jack Stolwijk          
ZA 7:             Tom Smit, Niels van Haag          
ZA 8:             Leon Bouwman, Tjarko Groefsema                                                                                                                

DA 1:             Marjolein Tepper                          
DA 2:             Tineke Ladru, Marjelle Bouma                         
DA 3:             Cindy Oeseburg, Laura Hoeksema                                                                                          

JO19-1:         Ezra Belga, Jesse Engelsma              
JO19-2:         Guus Bouwsema
JO19-3:         Rowan Drijfhout   

JO17-1:         Kas Huttenga, Cas Schipper      
JO17-2:         Rik Bolt        
JO17-3:         Aaron Velting                               

MO19:           Frederique Padje, Marlies Oosterhuis                   

Bij verhindering zelf ruilen of voor vervanging zorgen.

In verband met je eigen veiligheid raden wij aan degelijk schoeisel te dragen. Tijdens het lopen is het dragen van een reflecterend hesje verplicht. De hesjes zullen door SV Bedum beschikbaar worden gesteld.

Geplaatst op: 04-09-2019 09:26
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten