Voor 10 euro naar FC Groningen!

Voor 10 euro naar FC Groningen!


Leden van SV Bedum opgelet,

Zaterdag 19 januari speelt FC Groningen een thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Aanvang van de wedstrijd is 20.45 uur. Partnerverenigingen uit Groningen kunnen bij deze wedstrijd gebruik maken van de 10-euro kaartenactie. SV Bedum is ook partnervereniging en leden van de club kunnen gebruik maken van deze actie. De FC heeft een lastige eerste seizoenshelft achter de rug, maar is in de winterstop druk op zoek geweest naar versterkingen. Kom allemaal naar het stadion en support de FC naar 3 punten!

Kaarten bestellen kan heel eenvoudig via de persoonlijke kaartverkoop pagina van de club.

De link is: https://kaartverkoop.fcgroningen.nl/sv-bedum

Geplaatst op: 15-01-2019 08:20
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten