Themabijeenkomst FC Groningen

Themabijeenkomst FC Groningen

Op maandag 3 december organiseert SV Bedum in samenwerking met FC Groningen een themabijeenkomst voor alle jeugdtrainers en jeugdleiders van SV Bedum. Deze avond is ook open voor andere verenigingen.

We denken dat we een zeer interessant thema hebben die voor iedereen interessant is die met jeugdvoetballers werkt, dus zowel trainers als jeugdleiders. De invulling van deze avond wordt verzorgd door Jeroen Scholma, trainer/coach van FC Groningen JO13.

De avond begint om 20:00 uur en eindigt rond 22:00 uur. De inloop is vanaf 19:45 uur. 

Voor onze jeugdtrainers is het min of meer verplicht om aanwezig te zijn bij deze avond. De informatie die deze avond gedeeld wordt is belangrijk voor je ontwikkeling als jeugdtrainer. 

Om bij deze themabijeenkomst aanwezig te zijn is het verplicht je aan te melden via de website van FC Groningen. Dat kan via de volgende link: https://www.fcgroningen.nl/voetbaltechnische-bijeenkomsten

Geplaatst op: 14-11-2018 18:45
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten