SV Bedum Futsal 3 gebruikt Sponsorkliks

SV Bedum Futsal 3 gebruikt Sponsorkliks

Ga jij binnenkort op vakantie en ben je op zoek naar een hotel? Denk dan aan de jeugdopleiding van SV Bedum en gebruik Sponsorkliks tijdens je boeking! Het kost je twee tellen extra werk en de jeugdopleiding profiteert automatisch mee van jouw boeking.

Eind mei reist SV Bedum Futsal 3 voor een teamweekend naar Keulen. De boeking van het hotel is via Booking.com gegaan en uiteraard via Sponsorkliks. Het teamweekend levert op deze manier ruim €45,- op voor de jeugdopleiding van SV Bedum!

Hoe werkt het ook al weer?
Stap 1: Ga naar de website www.sponsorkliks.com

Stap 2: Typ in de zoekbalk (onder de zin: Wie wilt u sponsoren?) SV Bedum in

Stap3: U Komt nu op een pagina terecht waar u uw keuze qua winkel kunt maken

Stap 4: Klik op het icoontje van de website en u wordt automatisch doorgelinkt naar de desbetreffende website waar u uw bestelling kunt doen

Geplaatst op: 09-05-2019 09:24
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten