Nieuwjaarsspeech 2020

Nieuwjaarsspeech 2020

"Na de trilogie van SV Bedum, Be Quick en Harkemase Boys op zaterdagmiddag 4 januari stroomde de kantine gezellig vol voor de nieuwjaarsreceptie. Even na 5 uur ging de voorzitter van start met de traditionele nieuwjaarsspeech. Aan het einde van de speech werd een toost uitgebracht op het nieuwe jaar. Onder het genot van een drankje werd er daarna gezellig nagepraat. Voor de liefhebbers, en dat waren er vele, werd er door de activiteitencommissie snert geserveerd. In de speech zijn gebeurtenissen aangehaald en is gesproken over actuele zaken. De speech is niet alleen bedoeld voor de aanwezigen en zal daarom ook worden gepubliceerd in Langs de Lijn. 

Hieronder is de speech inmiddels te downloaden: /webroot/uploads/files/Nieuwjaarsrede%20sv-bedum%202020%20def%20versie.docx
 

Geplaatst op: 26-09-2018 21:11
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten