Rad van Fortuin is terug!

Rad van Fortuin is terug!

SV Bedum laat het Rad van Fortuin weer draaien! Op zaterdag 20 maart gaan we weer aan de slag met de traditionele verloting. Voor deze editie hebben we 20 prijzen voor jullie klaar liggen. We hebben niet alleen de prijzen die jullie van ons gewend zijn, maar ook leuke prijzen voor in de kantine. Doe mee en win bijvoorbeeld een bittergarnituur of een kannetje bier voor als de kantine weer open mag! Steun de club en doe mee aan het Rad van Fortuin!

De traditionele zaterdagmiddag verloting met de vaste gezichten zoals jullie van ons gewend zijn. De verloting is live te volgen via Facebook Live en de uitslag is na afloop terug te vinden op de website.

SPEEL MEE VIA https://steunsvbedum.nl/product/verloting/

De verloting is mede mogelijk gemaakt door: Jumbo Bedum, Slagerij Zuidhof, Bakkerij Hoekstra, Thonny Teerling Slagerij, Sporthuis Winsum, Slagerij Hofman, Bloemenhuis Krijgsheld, Bloeiland en SV Bedum.

Geplaatst op: 03-03-2021 10:33
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten