Oud papier 5 maart

Oud papier 5 maart

Vrijdag 5 maart a.s. wordt in het dorp Bedum binnen de bebouwde kom de gebruikelijke huis-aan-huis oud papieractie van SV Bedum en de St. Walfridusschool gehouden. In verband met de avondklok beginnen we eerder dan gebruikelijk.Het papier uiterlijk om 17.00 uur bij de weg zetten. Het papier gebundeld of in een doos aanbieden. Graag zoveel mogelijk in groepjes neerzetten. Maximaal 20 kg. in een doos en geen gebruik maken van afvalcontainers. a.u.b. !!  Op donderdag 4 en vrijdag 5 maart staat er ook een container aan de Industrieweg nabij de ingang van Gemeentewerken. Hier kunt u het oud papier zelf afleveren. Hiervan graag zoveel mogelijk gebruik maken in plaats van het papier naar het sportpark te brengen. Wordt het papier bij u niet bij huis opgehaald, dan kan het op andere momenten ook in één van de containers op het sportpark worden afgeleverd. De container daar is van maandag t/m zaterdag van 08.00 tot 17.00 uur geopend. Buiten de openingstijden geen papier achterlaten. Het papier geperst in stapelbare dozen aanleveren, lege dozen loshalen en plat maken en zo ver mogelijk de container inbrengen. Een dringend verzoek geen afval (zoals piepschuim, plastic, geplastificeerd papier,  hout, puin of sap- / melkpakken) mee aan te bieden of af te leveren.

DE VOLGENDE LEDEN WORDEN VERZOCHT OM 17:45 UUR AAN DE INDUSTRIEWEG AANWEZIG TE ZIJN:

ZA1:             Binnen team bekend (2x)
ZA2:             Jelle Loonstra        
ZA3:             Arvid Venhuizen

ZA4:             Jeroen Mulder
ZA5:             Jake Smit, Jordy van Haag, George Deuling
ZA6:             George Oosterhof, Sander Walraven
ZA7:             Fokke Postema, Danny Bosma     
ZA8:             Tjarco Groefsema, Thijs van Dijk
ZA9:             Jop Koenes, Marijn Mulder    
       

VR1:             Aniek Batema, Carmen v.d. Vinne
VR2:
             Marlien van de Meer
VR3:             Romy Oldenburger, Nina Ypey
VR4:             Romy Boelens

JO19-1:        -   
JO19-2:        Steffen Pol, Walter Snitjer

JO17-1:         Jeroen Veldkamp
JO17-2:
         Mart Slager
JO17-3:         Ardian Berisha

MO19-1:       Hanna Katgert, Isis Ramaekers

Bij verhindering zelf ruilen of voor vervanging zorgen. 

Geplaatst op: 01-03-2021 09:03
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten