Belangrijke overwinning SV Bedum

Belangrijke overwinning SV Bedum

Afgelopen zaterdag speelde Bedum de thuiswedstrijd tegen Drachtster Boys. Op voorhand een lastig duel tegen een sterke tegenstander onder leiding van Hans van der Ploeg. Vorig weekend pakten de concurrenten allemaal belangrijke punten en Bedum leek hierdoor extra getergd. Vanaf het begin probeerden de mannen van Remy de Friezen aan te pakken. Al na 11 minuten kon jongeling Mark Kruizinga de score openen. De aanvaller wist uit een rebound Bedum op 1-0 te zetten. Bedum had direct kansen op meer, maar kon de voorsprong nog niet uitbreiden. In de tweede helft werden de Drachster Boys sterker en kwamen er wat mogelijkheden. Bedum bleef echter scherp en verdedigde goed. Vlak voor tijd werd de wedstrijd beslist door Anne-Jits Sybesma. Uit een voorzet van Luc Kuiper wist hij de 2-0 te maken. Na het laatste fluitsignaal was de ontlading groot. Bedum klimt door deze overwinning naar de tiende plaats op de ranglijst. Mede door een aantal gunstige uitslagen doet Bedum goede zaken met het oog op lijfsbehoud in 1E. 

Een mooi hoogtepunt afgelopen zaterdag was de rentree van Richard de Boer in het eerste elftal. Richard speelde al een aantal keren mee bij het tweede elftal en kwam zaterdag voor het eerst weer binnen de lijnen bij het eerste. Ruim een jaar geleden raakte Richard zwaar geblesseerd aan zijn knie. Wij zijn allemaal blij om hem weer te zien spelen! 

Andere uitslagen in 1E:

Gorecht 1-3 Noordscheschut
PKC '83 3-4 Broekster Boys
VV Balk 1-2 Oranje Nassau
Be Quick Dokkum 0-4 Olde Veste 54 d
Winsum 4-2  VV Groningen
HZVV 3-1 Zeerobben

 

Geplaatst op: 08-04-2019 07:17
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten