Bedum wint eerste bekerwedstrijd

Bedum wint eerste bekerwedstrijd

SV Bedum zaterdag 1 heeft het afgelopen weekend haar eerste bekerwedstrijd weten te winnen. Tijdens een drukbezochte wedstrijd werd er in Bedum met 1-0 van vv Winsum gewonnen. De wedstrijd ging lange tijd gelijk op. Uiteindelijk besliste een laat doelpunt van Stef Klugkist de wedstrijd in het voordeel van de mannen van Remy. 

De andere wedstrijd in de bekerpoule van Bedum werd gewonnen door GVAV-Rapiditas. De Groningers scoorden twee keer in de blessuretijd en namen daardoor de drie punten mee uit Zwaagwesteinde. 

Dit weekend speelt Bedum om 17:00 uur de uitwedstrijd tegen GVAV-Rapiditas. De wedstrijd wordt gespeeld op Sportpark Kardinge in Groningen.

Geplaatst op: 03-09-2019 07:54
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten