Bedum verliest van HZVV

Bedum verliest van HZVV

SV Bedum 1 is er zaterdag helaas niet in geslaagd om HZVV over de knie te leggen. In Bedum werd er met 1-3 verloren van de ploeg uit Hoogeveen. Yoran Popovic opende de score in de 28ste minuut. Bedum werd na hard werken in de 78ste minuut beloond met de gelijkmaker. Nigel Bakker zag zijn vrije trap van richting veranderen en achter de keeper belanden. Bedum probeerde door te drukken, maar HZVV ging er met de punten van door. Milan Ronkes scoorde in de 82ste de 1-2 en Lorenzo Valente scoorde in de 86ste minuut de 1-3. Ondanks de regen was er weer een mooie publieke opkomst. Komende zaterdag moeten de heren naar Balk, voorbeschouwen doen we later deze week.

HZVV gaat met een extra goed gevoel weg uit Bedum. Eerder op de dag wist HZVV 2 ook van SV Bedum 2 te winnen. De mannen van Jelmer Meinardi verloren met 0-3 van een sterke tegenstander. Dit was pas de eerste nederlaag voor Bedum 2, zij staan nu op de vijfde plek.

Op naar het volgende voetbalweekend!

Geplaatst op: 28-10-2018 11:53
Deel dit nieuwsbericht:

Recente nieuwberichten