Voor het nieuwe voetbalseizoen ’18-’19 heeft het Technisch Hart Jeugdopleiding SV Bedum voor de meeste jeugdteams een trainer aan kunnen stellen. Voor de teams waarvoor we nog geen trainer hebben bekend gemaakt, hopen we dat op korte termijn te kunnen doen. We zijn nog in gesprek met een aantal trainers. Daarnaast is het ook zo dat veel van onze jeugdtrainers afhankelijk zijn van hun studie- of lesrooster wanneer ze beschikbaar zijn dus deze trainers kunnen we pas indelen wanneer zij inzicht hebben in hun lesrooster.

 

Onder de jeugdtrainers die we al wel vastgelegd hebben zijn een aantal nieuwe gezichten. Deze jeugdtrainers willen we hieronder kort introduceren.

 

Gert Smeins (SV Bedum JO19-1)

(nog geen foto beschikbaar)

Gert Smeins is woonachtig in Hoogezand en is 52 jaar. In zijn jonge jaren heeft hij de CIOS in Heerenveen gevolgd en is daar afgestudeerd in de vakken zwemmen, judo, fitness en voetbal. Op het CIOS hij zijn TC2 gehaald. Na zijn sportstudie is Gert altijd werkzaam geweest in de sportwereld als zweminstructeur, masseur en personal coach.

Gert was vroeger een begenadigd voetballer (“linksbuiten met scorend vermogen”) en heeft het grootste deel van zijn actieve voetbalcarrière gespeeld bij Neptunia in Delfzijl. Gert is op jonge leeftijd begonnen met het trainen van jeugdteams (voornamelijk A-junioren) en heeft een imposante CV met verenigingen waar hij als trainer actief geweest is, onder andere bij GVAV, Hoogezand (waar hij ook HJO geweest is), Helpman, GRC, Lewenborg en Achilles 1894.

 

Christiaan Buist (SV Bedum JO17-2)

Christiaan is 21 jaar oud en afkomstig uit de Knipe bij Heerenveen. Hij studeert Facilitair Management in Groningen. Christiaan heeft het afgelopen jaar gevoetbald in het 2e team van Heerenveense Boys. Christiaan is in het bezit van TC3 en heeft ervaring als trainer opgedaan bij Read-Swart uit de Knipe. Afgelopen seizoen heeft Christiaan vanaf de winterstop Jaap Bosch geassisteerd bij de trainingen van SV Bedum JO13-1 en heeft zo onze vereniging al leren kennen. In het seizoen ’18-’19 neemt Christiaan de JO17-2 als trainer onder zijn hoede en zal zelf ook bij SV Bedum gaan voetballen.

 

Simon Cageling (SV Bedum JO15-1)

Simon Cageling is ondanks zijn 22 jaar al een ervaren trainer. De afgelopen seizoenen was hij HFC ’15 trainer van de JO9-1, JO13-1, JO15-1 en JO17-1. Bij deze vereniging is Simon ook zelf actief geweest als speler van het eerste elftal. Daarnaast is hij assistent-trainer bij de Regionale Voetbalschool van FC Groningen op locatie Roden. Simon is bijna klaar met zijn studie Sportkunde en is verder werkzaam bij FC Groningen waar hij onder andere verantwoordelijk is voor de FC Groningen voetbalschool, voetbaldagen en voetbalkampen. In het seizoen ’18-’19 zal Simon trainer/coach zijn van onze JO15-1. Simon is in het bezit van TC3 en gaat komend seizoen de cursus TC2 volgen.

 

Stephan Mangoendirjo (SV Bedum JO8)

 

Stephan is 19 jaar en is zijn trainerscarrière begonnen bij NEC Delfzijl. Via zijn opleiding Sport & Bewegen is hij bij Be Quick terecht gekomen en heeft daar afgelopen seizoen de JO9-2 getraind en gecoacht. Stephan is de afgelopen twee seizoen assistent-trainer geweest bij de Regionale Voetbalschool van FC Groningen op locatie Bedum onder leiding van Jelmer Meinardi. Stephan heeft afgelopen seizoen in de JO19-1 van SV Bedum gespeeld en zal volgend seizoen deel uit maken van de 2e zaterdag-selectie. Zijn studie Sport en Bewegen heeft hij afgerond en volgend jaar zal hij op de Pabo gaan studeren. Stephan is volgend seizoen verantwoordelijk voor de JO8 van SV Bedum en zal ook gaan assisteren bij een ander jeugdteam.

 

Tineke Ladru & Melissa Hoving ( MO13)

(nog geen foto beschikbaar)

Afgelopen seizoen hebben Tineke en Melissa hun debuut als jeugdtrainer gemaakt bij SV Bedum MO11, waar ze trainer Robert Eimers hebben geassisteerd. Komend seizoen staan ze op eigen benen en gaan ze samen de meiden van JO13-1 trainen. Tineke voetbalt in dames 2 en Melissa in dames 3. Melissa is verder ook actief als verenigingsscheidsrechter bij SV Bedum. Beide dames zijn een mooi voorbeeld van actieve voetballers die zich inzetten voor de jeugdafdeling. Grote klasse!

 

Geplaatst op: 2018-06-17 15:09:48
Deel deze pagina:
 

Recente nieuwsberichten

Geen zondagvoetbal komend seizoen!

Gisteren bereikte het bestuur het bericht dat de spelers van de zondagselectie hebben geconstateerd dat ze voor het komende seizoen geen representatief team op de been kunnen brengen. Ze hebben dan ook besloten niet van start te gaan met de competitie. Welke gevolgen dit heeft voor het voortbestaan van zondagvoetbal bij SV Bedum kan op dit moment niet gezegd worden. Het bestuur hecht er waarde aan om aan te geven dat zij bij deze besluitvorming niet betrokken is geweest.  Zoals aangegeven komt dit vanuit de spelers zelf. Natuurlijk zal er in het bestuur verder over gesproken worden samen de staf van ZO1. Ook met de sponsoren van het zondagvoetbal wordt de ontstane situatie besproken. Als er meer zekerheid is voor de toekomst zal dit gemeld worden. Bestuur SV Bedum 

Competitie-indeling jeugdteams SV Bedum

De KNVB heeft op vrijdag 13 juli de competitie-indeling voor de A- en B-categorie bekend gemaakt (jeugd en senioren). De indelingen zijn ook zichtbaar via voetbal.nl (website en app). Het competitieprogramma wordt op 17 augustus door de KNVB bekend gemaakt. Op 27 juli maakt de KNVB de indeling voor de bekercompetitie bekend.   Op zaterdag 1, 8 en 15 september worden de bekerwedstrijden voor de jeugdteams gespeeld. De competitie voor de jeugdteams begint op zaterdag 22 september.   De competitie indeling voor de jeugdteams van SV Bedum is hier te zien.

Definitieve indeling jeugdteams 2018-2019

Definitieve indelingen jeugdteams SV Bedum seizoen 2018-2019 Op 11 juni hebben de Jeugdcommissie van SV Bedum en Technisch Hart Jeugdopleiding SV Bedum de voorlopige indelingen van de jeugdteams voor het seizoen 2018-2019 bekend gemaakt. Zoals toen gecommuniceerd zouden we de definitieve indeling bekend maken op 4 juli. Hieronder zijn de definitieve teamindelingen te vinden. Wijzigingen ten opzichte van de voorlopige indeling zijn gecommuniceerd naar de spelers/ouders die het betreft.   Voor de definitieve teamindelingen klik hier

SV Bedum weer een jaar Regionale Voetbalschool FC Groningen

SV Bedum ondertekent overeenkomst Regionale Voetbal School FC Groningen SV Bedum ondertekende samen met vertegenwoordigers van de andere vier locaties van de Regionale Voetbal School (RVBS) van FC Groningen dinsdagavond 3 juli in het Hitachi Stadion een overkomst voor de samenwerking in het komende seizoen. Voor SV Bedum betekent dit dat de RVBS van FC Groningen voor het vierde seizoen te gast zal zijn in Bedum. Drie jaar geleden werd de RVBS van FC Groningen opgestart op vijf locaties in Bedum, Assen, Roden, Wildervank en Hoogeveen. Na een evaluatie werd besloten de onderlinge afspraken vast te leggen in een overeenkomst en daarmee de samenwerking te verlengen. Het past bij de filosofie van FC Groningen om jonge kinderen in hun eigen omgeving te laten voetballen. Spelers in de leeftijd tussen 8 en 11 jaar, blijven op die manier lid van hun eigen amateurvereniging, spelen en trainen daar ook en krijgen op zondagochtend in hun eigen regio een extra training aangeboden door FC Groningen. De afgelopen drie seizoenen is de onder-12 van FC Groningen telkens voor de volle honderd procent voortgekomen uit de diverse locaties van de RVBS. FC Groningen vraagt aan SV Bedum, en de samenwerkingsclubs, de beschikking over trainingsvelden, kleedkamers en bezetting in de kantine tijdens de activiteiten op de zondag. Daar staat ook wat tegenover. In het vierde seizoen van de samenwerking zal daarin een volgende stap worden gezet. Zo zullen bij elk van de vijf partnerverenigingen themabijeenkomsten of workshops voor kader en bestuursleden worden gehouden. Op elke locatie kunnen hierbij ook de verenigingen uit de regio worden uitgenodigd. Het afgelopen seizoen is daar al een start mee gemaakt, wat tot veel enthousiasme bij de clubs heeft geleid. Zo zijn er demotrainingen bij VV Roden en  LTC gegeven, en een workshop bij SV Bedum over voetbaltactiek bij jonge kinderen. De insteek is nog meer kwaliteit te bieden en nog meer mensen te betrekken. Verder is er nog een mogelijkheid voor nieuwsgierige en ambitieuze jeugdtrainers om mee te kijken met de werkwijze van FC Groningen, in de vorm van een korte stage van vier zondagen. Voorzitter van de Jeugdcommissie Vincent Geerling was namens SV Bedum aanwezig om de overeenkomst te tekenen. Hij is positief over de verlenging van de samenwerking met FC Groningen. “Behalve de know-how die FC Groningen met ons deelt, krijgen jeugdspelers van SV Bedum de mogelijkheid om deel te nemen aan toernooien die de RVBS organiseert en spelen jeugdteams van SV Bedum regelmatig oefenwedstrijden tegen jeugdteams van FC Groningen. Onze jeugdtrainers worden gedurende het seizoen betrokken bij activiteiten van de RVBS en steken zo ook weer het nodige op. Daarnaast komen we via de RVBS in contact met trainers. In het nieuwe seizoen hebben we twee jeugdtrainers vast kunnen leggen die we via de RVBS hebben leren kennen. Verder zijn er ook jeugdspelers die de overstap naar SV Bedum maken omdat ze tijdens de trainingen op zondag een positieve indruk van onze vereniging hebben gekregen.” Op elke RVBS locatie is een hoofdtrainer het eerste aanspreekpunt voor spelers, ouders en clubs. Dit jaar hebben de hoofdtrainers ook allemaal een rol als assistent trainer bij één van de opleidingsteams van FC Groningen, om te zorgen voor nog meer kruisbestuiving tussen de trainers van de RVBS en opleiding. In het seizoen 2018-2019 zal Benjamin Sietsma de hoofdtrainer zijn op locatie Bedum. Benjamin is assistent-trainer geweest bij locatie Roden en is trainer van Be Quick JO13-1. Namens FC Groningen is Byron Bakker (trainer FC Groningen onder-12) als Technisch Coördinator verantwoordelijk voor alle vijf RVBS-locaties.