Heerlijke weersomstandigheden, een strakke toernooiorganisatie, het enthousiasme van de ongeveer 2000 aanwezige voetballers en meer dan 100 vrijwilligers en je hebt de ideale randvoorwaarden voor een mooivoetbalweekend.

Op zaterdag 9 en zondag 10 juni 2018 was dit het geval bij het SV Bedum Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi.

 

In totaal kwamen 156 jeugdvoetbalteams in actie tijdens het toernooiweekend.Het toernooi was voor het eerst in het vijfjarige bestaan uitgesmeerd over twee dagen. Op zaterdag waren de teams verdeeld over 23 poules en de wedstrijden werden gespeeld in een ochtend-, middag- en avondprogramma.

 

Het voetbaltoernooi begon zaterdagochtend met de wedstrijden voor de jongsteJO7-, JO9- & JO9-pupillen en de lagere JO13- en MO13-pupillen. Vanaf 13.00 uur kwamen de lagere JO15-teams en de JO11-pupillen in actie en vanaf 17.00 uur was het de beurt aan de MO15, JO15-2 en JO17-junioren.

 

Super enthousiaste kinderen speelden in verschillende poules tegen gelijkwaardige tegenstanders. In totaal zijn op zaterdag tijdens het toernooi 325 wedstrijden gespeeld. Alle wedstrijden werden gespeeld met de instelling alsof het de finale van de Champions League betrof. Na elke wedstrijd waren er weer momenten van blijdschap en teleurstelling over een gewonnen dan wel net niet gewonnen wedstrijd. De meer dan 50 actieve scheidsrechters genoten van de sportiviteit waarmee de teams elke wedstrijd weer de strijd met elkaar aangingen.

 

Op zondag was er een toernooi voor selectieteams die uitkomen op divisie- of hoofdklasseniveau in de leeftijdscategorieën JO17, JO15 en JO13. De vele aanwezige toeschouwers werden verwend met zeer goed jeugdvoetbal. In elke leeftijdscategorie deden 8 teams mee die na een poulefase via een knock-outsysteem tot de finalewedstrijden kwamen. De jeugdteams van SV Bedum presteerden goed. SV Bedum JO13-1 legde beslag op de tweede plek na een spannende maar helaas verloren penaltyserie in de finale. SV Bedum JO15-1 werd derde en het oudste jeugdteam van SV Bedum dat in actie kwam werd zelfs winnaar van het toernooi bij de JO17.

 

SV Bedum had de zaken rond hun jeugdtoernooi goed voor elkaar. Verkeersregelaars zorgden voor de verkeersveiligheid rond het sportpark. De deelnemende teams werden met een vriendelijke glimlach ontvangen door de meer dan 50 vrijwilligers die verdeeld over het weekend actief waren om het toernooi in goede banen te leiden en een ieder van een hapje en drankje te voorzien. Hoofdsponsor Klaverblad Verzekeringen en sponsor Jumbo Supermarkten hadden voor elke deelnemer een leuke giveaway beschikbaar gesteld.

 

Toernooileider Vincent Geerling spreekt van een zeer succesvol weekend. “De toernooicommissie van SV Bedum is heel lang bezig geweest om het toernooi zo goed mogelijk voor te bereiden. Tijdens het toernooiweekend zelf ben je dan afhankelijk of alle teams, vrijwilligers en scheidsrechters die hebben toegezegd ook daadwerkelijk op komen dagen. Dat was gelukkig zoals verwacht het gevalen dan kan het toernooi al bijna niet meer misgaan. Daarnaast hadden we geluk met het weer. Ideaal toernooiweer. Alles is dan ook vlekkeloos verlopen. We hebben zeer veel positieve reacties mogen ontvangen van de deelnemers. Dat is een compliment voor iedereen die aan het slagen van het toernooi heeft bijdragen. Maar het allerbelangrijkste blijft toch de blije gezichten van de jeugdvoetballertjes die actief zijn op de velden. Daar doen alle vrijwilligers het uiteindelijk voor.”

Geplaatst op: 2018-06-11 21:27:24
Deel deze pagina:
 

Recente nieuwsberichten

VRIJWILLIGERS AVOND

Onze vereniging kan niet draaien zonder hulp van tal van vrijwilligers. Of dat nu is als leider, verzorgen kleding en materiaal, scheidsrechter, organisatie klaverjassen, ophalen oud papier, schoonmaak of wat dan ook, zonder hulp van tal van mensen zou onze organisatie niet kunnen fungeren zoals die nu doet. Als dank aan al onze vrijwilligers wil het bestuur jullie een gezellige avond aanbieden, onder het genot van een hapje en een drankje. Dit zal plaatsvinden op zaterdag 30 juni a.s. vanaf 20.00 uur in de kantine van ons sportcomplex.  Via allerlei commissies zijn inmiddels de vrijwillgers op de hoogte gebracht van deze avond. Mocht het nu onverhoopt zo zijn dat je als vrijwilliger op de één of andere manier geen bericht hebt gehad, dan hierbij van harte de uitnodiging om aanwezig te zijn! Namens het bestuur, Jelle Prins, secretaris                                                                               

Jeugdtrainers SV Bedum seizoen ’18-‘19

Voor het nieuwe voetbalseizoen ’18-’19 heeft het Technisch Hart Jeugdopleiding SV Bedum voor de meeste jeugdteams een trainer aan kunnen stellen. Voor de teams waarvoor we nog geen trainer hebben bekend gemaakt, hopen we dat op korte termijn te kunnen doen. We zijn nog in gesprek met een aantal trainers. Daarnaast is het ook zo dat veel van onze jeugdtrainers afhankelijk zijn van hun studie- of lesrooster wanneer ze beschikbaar zijn dus deze trainers kunnen we pas indelen wanneer zij inzicht hebben in hun lesrooster.   Onder de jeugdtrainers die we al wel vastgelegd hebben zijn een aantal nieuwe gezichten. Deze jeugdtrainers willen we hieronder kort introduceren.   Arjan Grave  (SV Bedum JO19-1) (nog geen foto beschikbaar) Afgelopen week hebben we overeenstemming bereikt met Arjan Grave om in het seizoen ‘18-‘19 trainer/coach te worden van onze JO19-1. Arjan is 45 jaar oud en woonachtig in Scheemda. Arjan heeft in de jeugdselecties van Veendam 1894 gevoetbald en in de A-junioren bij Wildervank. Bij de senioren heeft hij voor Wildervank en HSC gevoetbald. Hij is in het bezit van TC3 en al meer dan 25 jaar actief als jeugdtrainer bij verschillende verenigingen, waaronder Wildervank, Hoogezand, Stadskanaal, SC Scheemda en Siddeburen. Bij deze verenigingen heeft hij de A1 of B1-selecties getraind tot op divisie-niveau.   Christiaan Buist (SV Bedum JO17-2) Christiaan is 21 jaar oud en afkomstig uit de Knipe bij Heerenveen. Hij studeert Facilitair Management in Groningen. Christiaan heeft het afgelopen jaar gevoetbald in het 2e team van Heerenveense Boys. Christiaan is in het bezit van TC3 en heeft ervaring als trainer opgedaan bij Read-Swart uit de Knipe. Afgelopen seizoen heeft Christiaan vanaf de winterstop Jaap Bosch geassisteerd bij de trainingen van SV Bedum JO13-1 en heeft zo onze vereniging al leren kennen. In het seizoen ’18-’19 neemt Christiaan de JO17-2 als trainer onder zijn hoede en zal zelf ook bij SV Bedum gaan voetballen.   Simon Cageling (SV Bedum JO15-1) Simon Cageling is ondanks zijn 22 jaar al een ervaren trainer. De afgelopen seizoenen was hij HFC ’15 trainer van de JO9-1, JO13-1, JO15-1 en JO17-1. Bij deze vereniging is Simon ook zelf actief geweest als speler van het eerste elftal. Daarnaast is hij assistent-trainer bij de Regionale Voetbalschool van FC Groningen op locatie Roden. Simon is bijna klaar met zijn studie Sportkunde en is verder werkzaam bij FC Groningen waar hij onder andere verantwoordelijk is voor de FC Groningen voetbalschool, voetbaldagen en voetbalkampen. In het seizoen ’18-’19 zal Simon trainer/coach zijn van onze JO15-1. Simon is in het bezit van TC3 en gaat komend seizoen de cursus TC2 volgen.   Stephan Mangoendirjo (SV Bedum JO8)   Stephan is 19 jaar en is zijn trainerscarrière begonnen bij NEC Delfzijl. Via zijn opleiding Sport & Bewegen is hij bij Be Quick terecht gekomen en heeft daar afgelopen seizoen de JO9-2 getraind en gecoacht. Stephan is de afgelopen twee seizoen assistent-trainer geweest bij de Regionale Voetbalschool van FC Groningen op locatie Bedum onder leiding van Jelmer Meinardi. Stephan heeft afgelopen seizoen in de JO19-1 van SV Bedum gespeeld en zal volgend seizoen deel uit maken van de 2e zaterdag-selectie. Zijn studie Sport en Bewegen heeft hij afgerond en volgend jaar zal hij op de Pabo gaan studeren. Stephan is volgend seizoen verantwoordelijk voor de JO8 van SV Bedum en zal ook gaan assisteren bij een ander jeugdteam.   Tineke Ladru & Melissa Hoving ( MO13) (nog geen foto beschikbaar) Afgelopen seizoen hebben Tineke en Melissa hun debuut als jeugdtrainer gemaakt bij SV Bedum MO11, waar ze trainer Robert Eimers hebben geassisteerd. Komend seizoen staan ze op eigen benen en gaan ze samen de meiden van JO13-1 trainen. Tineke voetbalt in dames 2 en Melissa in dames 3. Melissa is verder ook actief als verenigingsscheidsrechter bij SV Bedum. Beide dames zijn een mooi voorbeeld van actieve voetballers die zich inzetten voor de jeugdafdeling. Grote klasse!  

Inlevermomenten materiaal

Aan het einde van het lopende voetbalseizoen is het weer tijd om de teamtassen en andere spullen in te leveren zodat de NIEUWE materiaalcommissie alles kan controleren en klaar kan maken voor het seizoen 2018-2019. We hebben 2 inlevermomenten gepland.  Het eerste inlevermoment is op donderdag 21 juni a.s. van 19.30-21.00 uur in het Körfke (voormalig Argo-gebouw, ingang Stationsweg 68)  Het tweede inlevermoment is op vrijdag 22 juni a.s. van 19.30-21.00 uur, eveneens in het Körfke. De volgende zaken dienen ingeleverd te worden: -    de teamtassen met de wedstrijdkleding -    de trainerskleding en hesjes (gewassen!!) van de trainers die stoppen; -    de leidersjassen (gewassen!!) van de leiders die stoppen; -    waterzakken + bidons, aanvoerdersbanden, ballen +netten -    sleutels materialenhok en/of ballenboxen van de trainers/leiders die stoppen; -    trainingspakken/jassen van de spelers die stoppen of vertrekken naar een andere vereniging; -    eventuele materialen die hier niet staan genoemd maar die wel door de club aan jou in bruikleen zijn verstrekt Kleding die door regulier gebruik (en dus reguliere slijtage) aan vervanging toe is wordt kosteloos vervangen. Mochten wij constateren dat de kleding niet door reguliere slijtage kapot is gegaan, of als er kleding is weggeraakt, dan zullen wij dat melden aan het bestuur. Men dient er vervolgens rekening mee te houden dat onderstaande kosten in rekening worden gebracht. Wij hopen vanzelfsprekend dat dit niet nodig zal zijn. Trainingsjas junior - 20 euro Trainingsbroek junior - 20 euro Trainingsjas senior - 25 euro Windjack leider/trainer - 25 euro Winterjas trainer - 50 euro Trainingspak trainer - 40 euro Broekje zwart - 10 euro Paarse sokken - 8,50 euro Keeperssokken - 5 euro Keepersbroek - 15 euro Trainingsbroeken wissels - 20 euro Mocht je zelf verhinderd zijn om de spullen op bovengenoemde data te brengen, vraag dan even of iemand anders van het team het kan inleveren. Tot ziens op 1 van de inlevermomenten!! Materiaal Commissie - jeugd Sv Bedum p.s. de leden van de huidige materiaalcommissie stoppen na dit seizoen. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met hun opvolgers!!

Twee dagen voetbalfeest bij SV Bedum

Heerlijke weersomstandigheden, een strakke toernooiorganisatie, het enthousiasme van de ongeveer 2000 aanwezige voetballers en meer dan 100 vrijwilligers en je hebt de ideale randvoorwaarden voor een mooivoetbalweekend. Op zaterdag 9 en zondag 10 juni 2018 was dit het geval bij het SV Bedum Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi.   In totaal kwamen 156 jeugdvoetbalteams in actie tijdens het toernooiweekend.Het toernooi was voor het eerst in het vijfjarige bestaan uitgesmeerd over twee dagen. Op zaterdag waren de teams verdeeld over 23 poules en de wedstrijden werden gespeeld in een ochtend-, middag- en avondprogramma.   Het voetbaltoernooi begon zaterdagochtend met de wedstrijden voor de jongsteJO7-, JO9- & JO9-pupillen en de lagere JO13- en MO13-pupillen. Vanaf 13.00 uur kwamen de lagere JO15-teams en de JO11-pupillen in actie en vanaf 17.00 uur was het de beurt aan de MO15, JO15-2 en JO17-junioren.   Super enthousiaste kinderen speelden in verschillende poules tegen gelijkwaardige tegenstanders. In totaal zijn op zaterdag tijdens het toernooi 325 wedstrijden gespeeld. Alle wedstrijden werden gespeeld met de instelling alsof het de finale van de Champions League betrof. Na elke wedstrijd waren er weer momenten van blijdschap en teleurstelling over een gewonnen dan wel net niet gewonnen wedstrijd. De meer dan 50 actieve scheidsrechters genoten van de sportiviteit waarmee de teams elke wedstrijd weer de strijd met elkaar aangingen.   Op zondag was er een toernooi voor selectieteams die uitkomen op divisie- of hoofdklasseniveau in de leeftijdscategorieën JO17, JO15 en JO13. De vele aanwezige toeschouwers werden verwend met zeer goed jeugdvoetbal. In elke leeftijdscategorie deden 8 teams mee die na een poulefase via een knock-outsysteem tot de finalewedstrijden kwamen. De jeugdteams van SV Bedum presteerden goed. SV Bedum JO13-1 legde beslag op de tweede plek na een spannende maar helaas verloren penaltyserie in de finale. SV Bedum JO15-1 werd derde en het oudste jeugdteam van SV Bedum dat in actie kwam werd zelfs winnaar van het toernooi bij de JO17.   SV Bedum had de zaken rond hun jeugdtoernooi goed voor elkaar. Verkeersregelaars zorgden voor de verkeersveiligheid rond het sportpark. De deelnemende teams werden met een vriendelijke glimlach ontvangen door de meer dan 50 vrijwilligers die verdeeld over het weekend actief waren om het toernooi in goede banen te leiden en een ieder van een hapje en drankje te voorzien. Hoofdsponsor Klaverblad Verzekeringen en sponsor Jumbo Supermarkten hadden voor elke deelnemer een leuke giveaway beschikbaar gesteld.   Toernooileider Vincent Geerling spreekt van een zeer succesvol weekend. “De toernooicommissie van SV Bedum is heel lang bezig geweest om het toernooi zo goed mogelijk voor te bereiden. Tijdens het toernooiweekend zelf ben je dan afhankelijk of alle teams, vrijwilligers en scheidsrechters die hebben toegezegd ook daadwerkelijk op komen dagen. Dat was gelukkig zoals verwacht het gevalen dan kan het toernooi al bijna niet meer misgaan. Daarnaast hadden we geluk met het weer. Ideaal toernooiweer. Alles is dan ook vlekkeloos verlopen. We hebben zeer veel positieve reacties mogen ontvangen van de deelnemers. Dat is een compliment voor iedereen die aan het slagen van het toernooi heeft bijdragen. Maar het allerbelangrijkste blijft toch de blije gezichten van de jeugdvoetballertjes die actief zijn op de velden. Daar doen alle vrijwilligers het uiteindelijk voor.”